اخبار > اعلام اسامي محرومين از آزمون‌های پایان ترم ٩٧٢

 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام اسامي محرومين از آزمون‌های پایان ترم ٩٧٢

 

«بسمه تعالی»

 

با سلام و تحیّت؛

 

به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌رساند، پیرو اطلاع‌رسانی‌ قبلی، لیست نهایی محرومین از آزمون در نیم‌سال ۹۷۲ به شرح مندرج در لینک زیر اعلام می‌شود:

برای مشاهده اسامی محرومین از آزمون اینجا را کلیک کنید.

نکات مهم:

۱. مطابق آیین‌نامۀ آموزشی، غیبت بیش از ۳ جلسه، در هر درس به منزلۀ محرومیت از آزمون می‌باشد.

۲. دانشجویانی که اسامی آنها به عنوان محروم اعلام شده، مجوز شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم را نخواهند داشت. بدیهی است که دریافت کارت آزمون و یا شرکت در جلسۀ آزمون، حقّی را برای این دسته از دانشجویان ایجاد نخواهد کرد و درصورت شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم، نمرۀ ایشان در کارنامۀ تحصیلی لحاظ نمی‌شود. 

۳. برای مساعدت با دانشجویان، نمرۀ درس یا دروسی که دانشجو از شرکت در آزمون آن محروم شده، در کارنامۀ ایشان ثبت نمی‌شود و بصورت خودکار از سوابق تحصیلی دانشجو، حذف مجاز خواهد شد و هزینۀ آن مسترد نمی‌گردد. لذا نیازی به پیگیری و یا ارسال درخواست از سوی دانشجو نیست.

۴. لازم است دانشجویان محترم دروسی را که در آن محروم شده‌اند، درنیم‌سال‌های آتی انتخاب نموده و با توجه به ضوابط اعلام شده در اطلاعیۀ انتخاب واحد اقدام به مشاهدۀ دروس نمایند.

امید است دانشجوان گرامی، در نیم‌سال‌های آتی با برنامه‌ریزی مناسب مشاهدات درسی خود را در زمان مقتضی به اتمام رسانده و با آمادگی کامل در آزمون‌های پایانی شرکت نمایند.

 

سعادتمند و سربلند باشید.

مدیریت تولید و ارائه دروس

 


١٦:٢٥ - دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٦٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: