اخبار > اطلاعیه برگزاری آزمونهای پایان نیم‌سال دوم تحصیلی 98-97 (ترم 972)

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه برگزاری آزمونهای پایان نیم‌سال دوم تحصیلی 98-97 (ترم 972) 


بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

با سلام و احترام خدمت دانشجویان گرامی

احتراماً ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان، به اطلاع می‌رساند، نظر به نزدیک شدن ایام برگزاری آزمون‌های پایان‌ نیم‌سال دوم تحصیلی 98-97 (ترم 972) ، توجه شما را به نکات ذیل جلب می‌کنیم:

· برای مشاهده آدرس حوزه‌های آزمونی اینجا را کلیک کنید.

· با توجه به امکان تغییر آدرس حوزه‌های آزمون در هر ترم، جهت شرکت در آزمون‌ها حتما به آدرس درج شده در لینک فوق مراجعه کنید. مسئولیت مراجعه به آدرس قبلی و نرسیدن به آزمون بر عهده دانشجو بوده و مرکز در خصوص این اشتباه مساعدتی لحاظ نخواهد کرد.

· آزمون‌های قم در دانشگاه قرآن و حدیث (قم)، ساختمان دانشگاه، طبقه اول، اتاق 231 و آزمون‌های تهران در دانشگاه قرآن و حدیث (شهرری)، جنب حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(علیه السلام)، حیاط دوم دانشگاه، سالن آزمون مجازی برگزار می‌شود.
 

· به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت دانشجویی برای شرکت در آزمون الزامی است. (از ورود دانشجویان فاقد کارت ورود به جلسه جلوگیری به عمل خواهد آمد)

دانشجویان مهمان نیز دقت داشته باشند حتماً با کارت ورود به جلسه (قابل چاپ با ورود با شماره دانشجویی مرکز در سامانه آموزشی ناد) به حوزه‌های آزمون مراجعه کنند.

برای مشاهده راهنمای انجام ارزشیابی و دریافت کارت ورود به جلسه اینجا را کلیک کنید - علاوه بر کارت ورود به جلسه همراه داشتن کارت دانشجویی یا کارت ملی الزامی است.

· لازم است نیم ساعت قبل از شروع، در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشید.(از ورود دانشجویانی که به هر علت با تاخیر در جلسۀ آزمون حاضر شوند جلوگیری به عمل خواهد آمد)

· کلید آزمون‌های تستی، یک الی سه روز پس از برگزاری هر آزمون از طریق سایت مرکز، ذیل منوی آزمون و نمایندگی‌ها، بخش آزمون قابل مشاهده خواهد بود.

· برای تکمیل پاسخ‌نامۀ تستی، فقط از مداد مشکی نرم استفاده نمایید. دانشجویان گرامی، گزینه‌های مربوط به سوالات تستی را با مداد مشکی کاملا پر رنگ نمایید. چنانچه علامت گذاری پاسخ‌نامه‌های شما با مداد کم رنگ و یا با خودکار باشد ممکن است گزینه‌های شما قرائت نشود و از این بابت مسؤلیتی متوجه دانشگاه نخواهد بود.

· آزمون‌های تستی نمره منفی ندارد.

· از آوردن وسایل اضافی (مانند: تلفن همراه، تبلت و جزوات درسی و ...) جداً خودداری نمایید. به همراه داشتن تلفن همراه و تبلت حتی به صورت خاموش به منزلۀ تخلف در آزمون محسوب خواهد شد.

· از دانشجویان خارج از کشور درخواست می‌شود به منظور اطلاع از زمان آزمون‌ها و نحوۀ برگزاری آنها و ... علاوه بر مشاهده پیام‌های دریافتی در سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM ، با کارشناس نمایندگی‌ها ارتباط برقرار کنید.

· با توجه به درج مشخصات فردی دانشجویان روی سربرگ پاسخنامه‌ها و ارسال آن طبق حوزه‌های آزمون انتخابی دانشجویان به نمایندگی‌های مرکز، هرگونه تغییر و یا جابه‌جایی در حوزه‌های انتخابی تنها در موارد محدود اضطراری و در صورت تائید درخواست ارسال شده از طریق سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM میسر خواهد بود که جهت اطلاع از نتیجه لازم است دانشجو پس از ارسال درخواست با کارشناس نمایندگی‌ها ارتباط برقرار کند.

· به علت حساسیت دستگاه قرائت‌گر در تصحیح پاسخ‌نامه‌های تستی، از تا کردن و مخدوش کردن پاسخ‌نامه تستی جداً خودداری کنید.

· دستگاه قرائت گر پاسخ‌نامه‌های فاقد کد دانشجویی و یا کد آزمون را تصحیح نخواهد کرد. (کد آزمون بالای برگه سوالات قید شده است)

· از به همراه آوردن افراد میهمان و یا فرزندان در جلسه آزمون جداً خودداری کنید. بدیهی است از ورود این عزیزان به محل برگزاری امتحان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

· چنانچه به هر علت و با تشخیص مسئولین برگزاری آزمون از پاسخ‌نامه‌های خام استفاده کردید، در بخش مربوطه در سربرگ پاسخنامه حتماً شماره دانشجویی و کد آزمون خود را علامت بزنید تا توسط دستگاه علامت‌خوان تصحیح گردد.

نکته: با عنایت به چاپ عکس‌ دانشجویان بر روی پاسخ‌نامه آزمون‌های تستی، توجه به نکات زیر ضروری می‌باشد:

1.      دانشجویانی که در زمان ثبت‌نام اینترنتی و بعد از آن پیگیری بارگذاری عکس خود بر روی سامانه ناد را انجام نداده‌اند عکس ایشان بر روی پاسخ‌نامه آزمون‌های تستی چاپ نشده است.

2.      عکس‌های چاپ شده بر روی پاسخ‌نامه آزمون‌های تستی، عکس‌هایی می‌باشد که دانشجویان گرامی در زمان ثبت نام اینترنتی بارگذاری کرده‌اند، لذا مشکلات موجود در این عکس‌ها، ناشی از عدم دقت در بارگذاری عکس مناسب در زمان ثبت نام اینترنتی توسط دانشجو می‌باشد.

3.      نحوه پیگیری اضافه شدن عکس دانشجویانی که عکس ایشان در سامانه ناد موجود نمی‌باشد (موضوع بند اول) و همچنین اصلاح عکس دانشجویانی که عکس موجود از ایشان مشکلاتی دارد(موضوع بند دوم)، متعاقبا توسط اداره خدمات آموزشی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

 

- برنامه زمان بندی آزمون‌ها :

 

همواره زمان نهایی و ملاک برگزاری آزمون‌ها ، تاریخ و ساعت درج شده مقابل هر درس در کارت ورود به جلسه آزمون می‌باشد.
 

برای اطلاع از نحوه برقراری ارتباط با اداره آژمون و نمایندگی‌ها در ایام امتحانات اینجا را کلیک کنید.

با آرزوی موفقیت
مدیریت آزمون و نمایندگی‌ها


١٢:٤٩ - شنبه ١١ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٢٣    /    تعداد نمایش : ١٧٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: