اخبار > اطلاعیه تعیین حوزه آزمون (ویژه دانشجویان جدید الورود) - تمدید شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه تعیین حوزه آزمون (ویژه دانشجویان جدید الورود) - تمدید شد

باسمه تعالی

دانشجویان گرامی؛

احتراما ضمن تسلیت ایام اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران با وفایشان، به اطلاع دانشجویان جدیدالورود می‌رساند با توجه به اینکه آزمونهای مرکز آموزش الکترونیکی، بصورت همزمان در تمامی نمایندگیهای سراسر کشور برگزار می‌گردد، لازم است دانشجو حتما حوزه آزمون (نمایندگی) خود در ابتدای تحصیل تعیین نموده و هرگونه تغییر محل آزمون خود در حین تحصیل را نیز در اسرع وقت به اطلاع مرکز برساند تا از مشکل در ارسال کارت دانشجویی و سربرگهای چاپ شده پاسخنامه آزمونها به حوزه آزمون مورد نظر جلوگیری گردد.

لذا با توجه به ثبت حوزه آزمون (نمایندگی) اعلام شده در زمان ثبت نام بصورت پیش فرض در سامانه ارتباط با دانشجویان (SRM) ، لازم است در اسرع وقت ضمن مشاهده آن (مطابق تصویر زیر) ، در صورت هرگونه مغایرت با ارسال درخواست تغییر حوزه آزمون (همه دروس نیمسال جاری و نیمسالهای باقیمانده) از طریق سامانه ارتباط با دانشجویان (SRM) - نهایتا تا تاریخ 30 آبان 97 - تمدید شد - حوزه آزمون (نمایندگی) خود را تعیین نمایید.

نکات:

- با توجه به اینکه فعلا دسترسی دانشجویان پذیرفته شده در آزمون اختصاصی طلاب (ارشد) و تکمیل ظرفیت (کارشناسی) به سامانه ارتباط با دانشجویان فعال نشده است، این دانشجویان لازم است جهت تعیین حوزه آزمون از اینجا اقدام نمایند. (سایر دانشجویان به سامانه ارتباط با دانشجویان مراجعه نمایند)

- در صورتیکه حوزه آزمون بدرستی در سامانه اس آر ام ثبت شده است نیازی به ارسال درخواست و اقدام خاصی از سمت دانشجو نمی‌باشد.

- با توجه به اینکه پس از بررسی و تکمیل درخواست توسط کارشناس امور نمایندگیها ، حوزه آزمون انتخابی در منوی حساب کاربری دانشجو سامانه SRM ثبت و قابل مشاهده خواهد بود، از ارسال درخواست مکرر تغییر حوزه آزمون خودداری نمائید.

بسیار مهم:

توجه داشته باشید هماهنگی برگزاری آزمونها، ارسال کارت دانشجویی و پاسخنامه آزمون دانشجو به نمایندگی فقط در صورت تعیین حوزه آزمون توسط دانشجو صورت می‌گیرد و مسئولیت هرگونه مشکل بواسطه عدم تعیین حوزه آزمون متوجه دانشجو خواهد بود.

 

  جهت ورود به سامانه ارتباط با دانشجویان (SRMاینجا را کلیک نمائید.

  جهت ورود به فرم تعیین حوزه آزمون (فقط دانشجویان جدیدالورود ارشد اختصاصی طلاب و تکمیل ظرفیت کارشناسی) اینجا را کلیک نمائید.

 راهنمای تصویری درخواست تعیین (تغییر) حوزه آزمون

 

با آرزوی موفقیت - اداره آزمون و نمایندگیها١٢:٢٦ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٢١    /    تعداد نمایش : ١٨٩٣


کاربر مهمان
1397/08/14 18:33
0
2
سلام من با این رمز عبور وارد بخشهای دیگه ی دانشگاه میشم اما سامانه ارتباط با دانشجویان رمزمو قبول نمیکنه میگه اشتباهه مشکل کجاست؟
کاربر مهمان
1397/08/14 14:14
0
1
سلام با هدف تعیین حوزه انتخابیه خود، چندین بار با چند سیستم و با چند مرورگر قصد ورود به سامانه ارتباط با دانشجویان داشتم ولی پیام می دهد رمز عبور اشتباه است.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: