اخبار > تکمیل فرم تخفیفات دانشجویی و سهمیۀ ایثارگران

 


  چاپ        ارسال به دوست

تکمیل فرم تخفیفات دانشجویی و سهمیۀ ایثارگران

بسمه تعالی

با سلام و احترام؛

دانشجویان گرامی برای استفاده از تخفیفات دانشجویی لازم است با دقت نظر کافی در آیین‌نامه مالی فرم تخفیف را  در منوی آیین‌نامه‌ها و فرم‌ها   تا تاریخ 7 اردیبهشت  تکمیل و ارائه کنید. ارسال مدارک مربوط به هر تخفیف ضروری است چنانچه در مورد ارسال مدارک نیاز به راهنمایی دارید با کارشناس مالی دانشجویی تماس حاصل نمایید.ملاک اعمال تخفیفات، تکمیل فرم مذکور توسط دانشجو است.

ـ دانشجویان مشروط در نیم‌سال قبل، امکان بهره‌مندی از تخفیف در این نیم‌سال تحصیلی را نخواهند داشت و می بایست از تکمیل فرم خودداری نمایند.

ـ تعداد سنوات مجاز برای ثبت تخفیف مقطع کارشناسی، 8 نیم‌سال و برای مقطع ارشد 4 نیم‌سال است. بنابراین چنانچه سنوات دانشجو از حد مجاز بیشتر است درخواست خود را ارسال نکند.

با توجه به تغییر قوانین حافظان قرآن کریم لازم است دانشجویان با مراجعه به آیین‌نامۀ مالی بند تخفیفات، موارد مربوط به حافظان قرآن کریم را مطالعه و سپس اقدام به تکمیل فرم کنند.

ـ جانبازان بزرگوار بالای 25 درصد و خانواده‌های ایشان و خانوادۀ محترم شهدا که شهریۀ آن‌ها را بنیاد جانبازان و امور ایثارگران پرداخت می‌کند نیاز به تکمیل فرم تخفیف ندارند و لازم است فرم مربوط به سهمیۀ جانبازان و ایثارگران را تکمیل کنند؛ بعد از تکمیل فرم، اسامی به صورت گروهی به بنیاد جانبازان و امور ایثارگران ارسال و بر اساس قوانین آن‌ها، شهریه مستقیماً به شماره حساب متقاضی واریز می‌شود. بنابراین دانشگاه هیچ گونه مسئولیتی در پرداخت شهریۀ این دسته از افراد ندارد.

ـ جانبازان زیر 25 درصد و خانواده‌های محترم تحت تکفل ایشان نیز می‌توانند فرم تخفیف را به همراه معرفی‌نامه از بنیاد و کپی شناسنامه خود، از صفحات اول و دوم (برای احراز تحت تکفل) را ارسال کنند تا تخفیف برای ایشان لحاظ شود.

تذکر: دانشجویان مشمول قانون درصد جانبازی؛ منحصراً نسبت به تکمیل یکی از فرم‌ها اقدام کنند و توجه داشته باشند اعطای تخفیف مذکور با واریز شهریه توسط بنیاد جانبازان تفاوت داشته و بدیهی است هر یک مراحل خاص خود را طی می‌کند. ذکر این نکته ضروری است در صورت ارسال اسم دانشجو به بنیاد (که نوعی گواهی پرداخت شهریه است) کلیۀ تخفیفات (معدل، طلاب و ...) حذف می‌شود.

ـ دانشجویان ممتاز دانشگاه (تخفیف معدل نیم‌سال قبل) نیاز به تکمیل فرم تخفیف ندارند و پس از نهایی شدن نمرات هر نیم‌سال (معدل بالای 18) با تأیید آموزش (ادارۀ آزمون و نمایندگی‌ها) تخفیف مزبور در بستانکاری مالی و در نیمسال بعد ثبت خواهد شد. بنابراین نیازی به پیگیری دانشجو نخواهد بود.

نکتۀ مهم: برای ارسال مستندات متعدد به صورت پیوست، ابتدا مستندات را در یک پوشه ذخیره و سپس فشرده(Zip) کنید.

توجه: از ارسال مدارک تخفیف به روش‌های دیگر خودداری و تنها از روش اعلام‌شده اقدام کنید. پس از پایان یافتن مهلت، امکان ارسال فرم تخفیف وجود ندارد و دکمه ارسال غیر فعال می‌شود.

برای تکمیل فرم تخفیف مقطع کارشناسی اینجا را کلیک کنید.

برای تکمیل فرم تخفیف مقطع کارشناسی ارشد اینجا را کلیک کنید.

برای تکمیل فرم سهمیه جانبازان و ایثارگران اینجا را کلیک کنید. (در صورتی که این فرم تکمیل شود هیچ گونه تخفیفی ثبت نمی‌شود و چنانچه تخفیفی نیز تعلق گرفته باشد حذف می‌شود)

برای گواهی پرداخت شهریه (سازمان اوقاف و امور خیریه و بهزیستی و ...) بعد از تسویۀ شهریۀ مالی نیم‌سال جاری از طریق سامانۀ جامع ارتباطی دانشجویان (srm) اقدام کنید.

کارشناس مالی ـ دانشجویی با شماره تماس  02151290 داخلی 31، روزهای زوج ساعات 9 تا 12 آمادۀ پاسخگویی به سؤالات شما در بارۀ تخفیفات است.

پیروز و پایدار باشید.

امور مالی ـ دانشجویی


٠٨:٤٨ - شنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٩٠    /    تعداد نمایش : ١٤٤٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: