اخبار > با اتمام ثبت نمرات آزمونهای پایان‌ترم961 مقطع کارشناسی اعتراضات فعال شد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

با اتمام ثبت نمرات آزمونهای پایان‌ترم961 مقطع کارشناسی اعتراضات فعال شد.

 بسم الله الرحمن الرحیم

اعلام نمرات آزمون‌های مقطع کارشناسی نیم‌سال اول 97-96

 

احتراماً ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر و آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان گرامی، به اطلاع می‌رساند، نمرات آزمونهای پایان ترم 961 مقطع کارشناسی  در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (ناد) وارد شده است.

 جهت مشاهده نمرات نهایی می‌توانید از مسیر ذیل استفاده فرمایید:

  •  منوی ثبت نام دروس دانشجو - لینک مربوط به مشاهده کارنامه

همچنین ریز نمرات خود را نیز می‌توانید از مسیر ذیل مشاهده نمایید:

  •  زیرمنوی مدیریت مالی نیمسالهای تحصیلی، ذیل منوی ثبت نام دروس دانشجو - آیکن لیست نمرات (در صفحه باز شده روی لینک 961 و سپس روی آیکون آخرین صفحه کلیک کنید)

 نکات قابل توجه :

  •  نمرات دروس مقطع کارشناسی ارشد به محض تصحیح توسط اساتید محترم در سامانه ناد ورود اطلاعات خواهد شد.(نهایتا تا پایان بهمن ماه نمرات ارشد به مرور اعلام خواهد شد.)

  • دانشجویانی که پرونده آنها در کمیسیون موارد خاص در حال بررسی است اعلام نمراتشان را می‌توانند از طریق «سامانه ارتباط با دانشجویان منوی درخواست رسیدگی ویژه» پیگیری نمایند.

  • اعتراضات مقطع کارشناسی در سامانه آموزشی ناد از امروز 18 بهمن لغایت 22 بهمن 1396 فعال خواهد بود. (زمان فعال شدن اعتراضات مقطع کارشناسی ارشد پس از ثبت نمرات آزمونهای این مقطع بوده و از طریق اطلاعیه اعلام خواهد شد)

 اعتراضات توسط اساتید محترم بررسی شده و نتایج آن تا قبل از بازه حذف و اضافه ترم 962 در سامانه آموزشی ناد ثبت و اطلاع رسانی خواهد شد، لذا حتما در هرصورت نمرات خود را در زمان حذف و اضافه مجددا ملاحظه نمائید تا در صورت قبولی در درسی آن را از دروس ترم 962 حذف و درس جایگزین را انتخاب نمائید.

 شایان ذکر است تنها به مواردی از اعتراض که به شیوه درج شده در راهنمای ثبت اعتراضات توضیح داده شده است، بررسی و ترتیب اثر داده خواهد شد، قبل از اقدام به ارسال اعتراض، حتماً راهنمای ثبت اعتراضات را از اینجا دقیقا مطالعه نمائید لازم به توضیح است موارد ارسالی اعتراضات از طریق میز کار بررسی نخواهد شد.

 نتایج بررسی نظرات در خصوص سوالات آزمونهای تستی ذیل کلید هر آزمون در بخش پاسخنامه آزمونها ذیل منوی آزمون و نمایندگیها ارائه شده است و نظرات در خصوص آزمونهای تشریحی نیز توسط اساتید محترم در حین تصحیح مدنظر قرار گرفته است.

  •  جهت پیگیری هر گونه مشکل در خصوص اعلام نمرات، از طریق سامانه ارتباط با دانشجویان (SRM)  ، با ثبت درخواست رسیدگی ویژه مکاتبه نمائید. توجه داشته باشید که در متن درخواست حتما شماره دانشجویی، نام درس، حوزه آزمون و کد نیم سال تحصیلی را قید نمائید تا درخواست شما بررسی شود.

لازم به ذکر است با توجه به آئین نامه آموزشی دانشگاه ، مرکز و اساتید محترم دانشگاه تا دو ترم موظف به نگهداری برگه های آزمونها می باشند، لذا در صورت عدم اعلام نمرات حتما در اسرع وقت از کارشناسان آزمون پیگیری نمائید، چون پس از مدت ذکر شده امکان بررسی و اعلام نمره عملا ممکن نخواهد بود.  

برای ورود به سامانه آموزشی ناد اینجا را کلیک نمائید.
 

     با آرزوی موفقیت
مدیریت آزمون و نمایندگیها


١٠:٠١ - يکشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٣٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: