اخبار > یادآوری مهلت مشاهده دروس و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

 


  چاپ        ارسال به دوست

یادآوری مهلت مشاهده دروس و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

 

 

 

 

 

 

 

باسمه تعالی

با سلام وعرض ادب؛

 احتراما به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد می‌رساند، مطابق اطلاع‌رسانی قبلی، آخرین مهلت مشاهده جلسات درسی در سامانه مشاهده دروس، 14 دی ماه(غیرقابل تمدید) می‌باشد. لذا لازم است مدیریت زمان و برنامه‌ریزی لازم توسط دانشجویان در فرصت باقی‌مانده برای مشاهده جلسات درسی انجام شود. بدیهی است با توجه به بازه زمانی اعلام شده و اطلاع‌رسانی آن در ابتدای ترم، بعد از تاریخ اعلام شده هیچ عذری از سوی دانشجویان مبنی بر عدم مشاهده دروس پذیرفته نخواهد شد و دانشجویانی که مطابق ضابطه وزارت علوم، غیبت بیش از 16/3 داشته باشند مانند سنوات گذشته محروم از آزمون می‌شوند.

همچنین بازه انجام ارزشیابی و دریافت کارت ورود به جلسه در سامانه جامع آموزشی ناد فعال شده است و دانشجویان می‌توانند پس از مراجعه به سامانه ناد، مطابق راهنمای اعلام شده،پس از انجام مراحل پرداخت بدهی، نسبت به ارزشیابی اساتید اقدام و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.با توجه به اینکه نتایج به دست آمده در ارزشیابی اساتید در تصمیمات اخذ شده از سوی مسئولین دخیل می‌باشد، لطفا با نهایت دقت فرم ارزشیابی تکمیل شود.

نکته: به دلیل ازدیاد موارد تخفیفات دانشجویی و به اتمام نرسیدن ثبت کلیه این موارد تا کنون، لازم است دانشجویانی که مشمول تخفیفات دانشجویی هستند تا پایان هفته جاری منتظر ثبت تخفیف خود باشند و بعد از ثبت تخفیف اقدام به پرداخت شهریه نمایند و یا شهریه خود را به صورت کامل پرداخت و ارزشیابی و دریافت کارت را انجام دهند، که در این صورت بعد از ثبت تخفیف برای ایشان، مبلغ تخفیف در بستانکاری دانشجو لحاظ و از شهریه نیم سال آتی کسر خواهد شد.

 

 

به امید موفقیت روز افزون شما
اداره آموزش الکترونیکی


١١:١٧ - شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٠٨    /    تعداد نمایش : ٤٦٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: