اخبار > اطلاعیه حذف اضطراری (حذف تکدرس)

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه حذف اضطراری

اطلاعیه حذف اضطراری (حذف تکدرس)

 

به ‌نام خدا

اطلاعیه حذف اضطراری درس (تک درس) درنیمسال اول 97-96 (961)

دانشجویان گرامی سلام؛
احتراماً به اطلاع دانشجویان می‌رساند بازه زمانی حذف اضطراری (تک‌درس) از روز
دوشنبه 96/9/20 ساعت 10 صبح در سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (ناد) فعال خواهد شد. دانشجویانی که قصد دارند یکی از دروس نیم‌سال جاری خود را حذف کنند می‌توانند با مراجعه به سامانه ناد، نسبت به حذف اضطراری درس خود اقدام کنند.
پیش از اقدام به حذف درس حتماً به نکات زیر توجه فرمایید:
1. پایان مهلت حذف اضطراری
شنبه 96/9/25  ساعت 23 می‌باشد و بازه زمانی حذف تک درس بعد از زمان مذکور به اتمام خواهد رسید.
2. چنانچه دانشجویی به هر دلیل از حذف درس خود منصرف شد، تنها در بازه زمانی حذف اضطراری (زمان اعلام شده در صدر اطلاعیه) امکان لغو حذف را خواهد داشت و بعد از اتمام بازه به هیچ عنوان امکان بازگشت به وضعیت اولیه درس وجود نخواهد داشت.
3.
هزینۀ درس حذف شده از شهریۀ نیم‌سال تحصیلی کسر نخواهد شد.
4. پس از ثبت تغییر (اعمال حذف) در سامانه ناد، باقی ماندن درس در سامانه مشاهده دروس دانشجو مشکلی را ایجاد نخواهد کرد. دانشجویان گرامی لازم است که از نهایی شدن حذف درس خود در سامانه ناد اطمینان لازم را کسب نمایند. به همین منظور دانشجو می‌تواند با مراجعه به مدیریت نیمسال‌های تحصیلی، منوی مشاهده کارنامه را کلیک نموده و وضعیت درس حذف شده خود را مشاهده کند. در نهایت؛ وضعیت حذف اضطراری درس می بایست در سوابق کارنامه دانشجو ثبت شده باشد.
5. پس از اقدام به ثبت نهایی، امکان بازگشت درس به لیست دروس نیم‌سال جاری وجود ندارد.

نکات مهم:

·         حذف اضطراری تک درس مختص دانشجویان مقطع کارشناسی  می باشد و چنانچه دانشجویی در مقطع ارشد الزاما مجبور به حذف تکدرس شود لازم است از طریق سامانه اس ار ام منوی حذف درس درخواست خود را ارسال کند و پس از بررسی کارشناس در صورت مورد تایید بودن درس حذف خواهد شد.

·         دانشجویان کارشناسی ورودی سال 96 نیز نمی توانند نسبت به حذف اضطراری اقدام کنند. این دسته از دانشجویان چنانچه درخواست حذف درسی را دارند می توانند از منوی حذف درس در سامانه ارتباط با دانشجویان SRM درخواست خود را ارسال کنند تا بررسی شود.

·         در این بازه زمانی تنها امکان حذف یک درس وجود دارد.

·         در صورت حذف اضطراری درس، نباید تعداد واحدهای انتخابی دانشجویان مقطع کارشناسی از 12 واحد کمتر شود؛ دانشجویانی که دو درس را به صورت هم‌نیاز انتخاب کرده‌اند نمی‌توانند درس پیشنیاز را حذف کنند.

·         انجام عملیات حذف درس، تنها از طریق سامانه مدیریت اطلاعات آموزشی (ناد) منوی حذف اضطراری امکان پذیر است.

 


با آرزوی سربلندی و پیروزی برای شما
اداره خدمات آموزشی

 


١٠:٢٦ - شنبه ١٨ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٢٣١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: