اخبار > اعلام اسامی محرومین از آزمون ترم 952

 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام اسامی محرومین از آزمون ترم 952

 

 

باسمه تعالی

با سلام و عرض ادب ؛

 با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و موفقیت در آزمون‌های پایان‌ترم برای کلیۀ دانشجویان عزیز، به اطلاع می‌رساند لیست نهایی محرومین از آزمون در نیم‌سال 952 به شرح زیر اعلام می شود :

برای مشاهده اسامی محرومین از آزمون اینجا را کلیک کنید.

نکات مهم :

  1. مطابق آیین نامۀ آموزشی غیبت بیش از حد مجاز در هر درس به منزلۀ محرومیت از آزمون می‌‎باشد.

  2. دانشجویانی که اسامی آن ها به عنوان محروم اعلام شده است مجوز شرکت در آزمون‌های پایان ترم را نخواهند داشت، بدیهی است که دریافت کارت آزمون و یا شرکت در جلسۀ آزمون، حقی را برای این دسته از دانشجویان ایجاد نخواهد کرد.(درصورت شرکت این دانشجویان در آزمونهای پایان‌ترم  نمرۀ آنها در کارنامه تحصیلی لحاظ نمی‌شود) لازم است دانشجویان محترم دروسی را که در آن محروم شده‌اند درنیم‌سال‌های آتی انتخاب نموده و به صورت کامل با توجه به ضوابط اعلام شده در اطلاعیه انتخاب واحد اقدام به مشاهدۀ دروس نمایند.

  3. برای مساعدت با دانشجویان، درس یا دروسی که دانشجو در آن محروم است در کارنامه ایشان حذف مجاز خواهد شد(هزینه آن مسترد نمی‌گردد). لذا نیازی به پیگیری و یا ارسال درخواست از سوی دانشجو نیست.

  4. دانشجویانی که دلایل موجه برای بازبینی وضعیت مشاهده دروس خود دارند می‌توانند از طریق سامانه درخواستهای دانشجویی (SRM) نسبت به ارسال درخواست بازبینی (با ارسال مستندات) از طریق منوی درخواست رسیدگی ویژه برای طرح در شورای آموزشی اقدام نمایند. لازم به توضیح است فقط درخواستهای رسیده از همین طریق بررسی خواهد شد. خواهشمند است از ارسال درخواست برای مسئولین مرکز از طرق مختلف خودداری فرمایید.

امید است در ترم‌های آتی دانشجوان گرامی با برنامه‌ریزی بهینه مشاهدات درسی خود را در زمان مقتضی به اتمام رسانده و با آمادگی کامل در آزمون‌های پایانی شرکت نمایند.

 

به امید موفقیت روز افزون شما
 اداره آموزش الکترونیکی


١٥:٢٥ - شنبه ٣ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٣    /    تعداد نمایش : ٢٦٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: