اخبار > جلسه رئیس و مدیران مرکز با دانشجویان جدیدالورود

 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه رئیس و مدیران مرکز با دانشجویان جدیدالورود روز یکشنبه 12 آبان از ساعت 14 تا 16 به صورت حضوری در تهران و و به صورت آنلاین در محیط ادوبی کانکت

جلسه رئیس و مدیران مرکز با دانشجویان جدیدالورود

به استحضار دانشجویان محترم جدیدالورود مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث می‌رساند:

در نظر است جلسه آغاز سال تحصیلی 98-99 ویژه دانشجویان جدیدالورود با حضور حجت الاسلام دکتر مهدی غلامعلی رئیس مرکز آموزش الکترونیکی در روز یکشنبه 12 آبان ماه 1398 از ساعت 14 تا 16 به صورت حضوری در اتاق جلسات پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث و هم زمان به صورت آنلاین در محیط ادوبی کانکت برگزار شود.

در این مراسم در نظر است بعد از استماع سخنرانی رئیس محترم مرکز، مدیران بخش‌های مختلف مرکز اعم از خدمات آموزشی، فناوری، ارائه دروس، مالی دانشجویی و آزمون و نمایندگی‌ها به مدت کوتاهی، نکات و مسائل مرتبط دانشجویی مربوط به حوزه خود را ارائه دهند و در پایان نیز دانشجویان سوالات و ابهامات خود به طور مستقیم با مدیران مطرح کرده و پاسخ خود را دریافت نمایند.

پیشنهاد می‌شود دانشجویان محترم راهنمای جامع دانشجویان را در میز کار یا صفحه اول سایت مرکز با دقت مطالعه فرمایند و مطالب و ابهامات خود را در جلسه بیان کنند تا پس از آن مشکلی برای تحصیل به این شیوه نداشته باشند.

دانشجویانی که تمایل و امکان شرکت در جلسه به صورت حضوری را دارند می‌توانند از طریق لینک زیر حضور خود را اعلام نمایند.


لینک اعلام شرکت در جلسه به صورت حضوری


سایر دانشجویان نیز که امکان حضور در جلسه را ندارند می‌توانند از طریق لینک ادوبی کانکت به صورت آنلاین در زمان مقرر در جلسه حضور نمایند.


لینک حضور در جلسه به صورت آنلاین متعاقبا فعال خواهد شد.
١٤:٣١ - چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ١٨٥٧    /    تعداد نمایش : ٦٨٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: