اخبار > امکان دریافت مدرک فارغ التحصیلی در نمایندگی مشهد

 


  چاپ        ارسال به دوست

دریافت مدارک کلیه دانش آموختگان و دانشجویان انصرافی و اخراجی (در صورت انجام کامل تسویه حساب) در تهران و نمایندگی منتخب مشهد فراهم شده است.

امکان دریافت مدرک فارغ التحصیلی در نمایندگی مشهد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی امکان دریافت مدارک کلیه دانش آموختگان و دانشجویان انصرافی و اخراجی (در صورت انجام کامل تسویه حساب) در تهران و نمایندگی منتخب مشهد فراهم شده است.

مدیر آموزش مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث در این خصوص گفت: با توجه به هماهنگیهای انجام شده، امکان دریافت مدارک کلیه دانش آموختگان و دانشجویان انصرافی و اخراجی (در صورت انجام کامل تسویه حساب) در تهران و نمایندگی منتخب مشهد فراهم شده است.

دکتر حیدرزاده تصریح کرد: دانشجویان واجد شرایط می‌توانند برای دریافت اطلاعات کامل تر و ارائه درخواست به صفحه اصلی سایت مرکز منوی دسترسی سریع، عنوان دریافت گواهینامه پایان تحصیلات و مدارک پرونده مراجعه نمایند.

ایشان در ادامه درباره دانشجویانی که نقص پرونده تحصیلی دارند تاکید کرد: دانشجویانی که به هر دلیل در زمان ثبت‌نام حضوری، نقص مدرک داشته و تا تاریخ مندرج در کاربرگ ثبت نام نواقص پرونده خود را برطرف ننموده‌اند، لازم است در اسرع وقت نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: بدیهی است چنانچه دانشجویان نقص مدارک خود را تا تاریخ  30 آذر 97 تکمیل ننمایند، از انجام انتخاب واحد ایشان برای نیم سال آتی (972) جلوگیری خواهد شد و همچنین با توجه به آیین نامه و قوانین وزارت علوم، دانشگاه مجاز است از ادامه تحصیل و صدور مدرک ایشان جلوگیری به عمل آورد و عواقب تاخیر در رفع نواقص پرونده دانشجو، به عهده خود او خواهد بود.

«اطلاعیه نقص مدارک پرونده بایگانی دانشجویان مرکز آموزش الکترونیکی»

 


١٥:٤٩ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٤١    /    تعداد نمایش : ٥٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: