اخبار > دومین جلسه شورای صنفی دانشجویان مرکز برگزار شد

 


  چاپ        SendtoFriend/f: not exist

دومین جلسه شورای صنفی دانشجویان مرکز برگزار شد

بنام خدا

دومین جلسه شورای صنفی دانشجویان مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث  24 بهمن ماه با حضور ریاست محترم مرکز حجت الاسلام  دکتر غلامعلی، آقای حسن زاده مدیرآموزش، آقای شهبازی مدیر پشتیبانی و پاسخگویی، آقای مداحی مدیر طرح، توسعه و فن آوری و آقای خرمشاد مدیر دفتر ریاست روابط عمومی مرکز و اعضاء شورای صنفی دانشجویان مرکز آقایان بهرامی، گلزاده، حامدفر و سرکار خانم‌ها جعفری ، سلیمانی، یزدانی  در قم به صورت حضوری و آنلاین برگزار گردید.

 در ابتدای جلسه دکتر غلامعلی، هدف از تشکیل شورای صنفی را رصد کردن نیازها و مشکلات مجموعه دانشگاهی در جهت ارتقا و بهبود خدمات آموزشی با همفکری و تعامل با نمایندگان دانشجویان  عنوان کردند.

و همچنین افزودند که اشکالات مطرح شده در جلسه نخست شورای صنفی به مدیران مربوطه ارجاع شده است.

بخشی ازموارد نیز به صورت دستورجلسه به جلسات بالادستی برده شد و مصوباتی دریافت شد که مصوبه تقلیل درس عربی یکی از این موارد است.

همچنین ریاست مرکز از  فعالیت شورای صنفی و  پاسخگویی‌ها و پیگیری‌های ایشان به ویژه در گروه تلگرامی صمیمانه سپاسگزاری کردند.

 

آقای بهرامی دبیر شورای صنفی ،  درخواست های دانشجویان را که در محیط مجازی  بیان نموده بودند را از مسولین حاضر در جلسه به صورت موضوعی و دسته بندی شده سوال نمودند و مدیران حاضر به عمده سوالات مطرح شده دانشجویان پاسخ دادند.

رئیس مرکز درباره آن دسته از اموری که در چارچوب قوانین و اختیارات مرکز باشد ، نظر مثبت اصلاح را دادند و در سایر امور، مرکز را تابع قوانین و ضوابط آیین نامه های آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری  دانستند.

آقای بهرامی انعکاس ، پیگیری  و راهنمایی درخواست های  دانشجویان  مرکز در محیط مجازی را از مهمترین وظایف اعضای شورای صنفی برشمردند.

در ادامه جلسه ، اعضای شورای صنفی حاضر درخواست های دانشجویان را با موضوعات: چرا سوالات برخی آزمون های استاندارد نیست ؟ چرا بعضی اساتید سوالات بسیار ریز و کنکوری میدهند؟ خواستار دانشجویان بر تستی بودن سوالات ، نحوه رسیدگی به اعتراضات  نمرات دانشجویان ؟ چرا در تطبیق واحد تأخیر پیش آمده و درخواست مجدد ریز نمرات از دانشجویان خواسته شده ؟ جرا سیستم پاسخگویی اس آر ام دیر پاسخ می دهد ؟ چه دروسی تطبیق واحد دارند ؟ هزینه دروسی که تطبیق واحد شده اند چه می شود؟ چرا برخی پاسخ گویی کارشناسان کلی  است؟ گاهی برخی پاسخگویی‌ها ی کارشناسان به دانشجویان نادرست و اشتباه بوده است ، چرا تغییر محیط سامانه مشاهده دروس بدون اطلاعیه و مقدمه انجام شده است و چگونگی معادل سازی دروس و  علت تاخیر در اطلاعیه آغازین برخی دروس  را مطرح نمودند.

در مدت زمان  این جلسه مسائل و مشکلات دانشجویان توسط رئیس و مدیران مرکز با عنایت و دقت پاسخ داده شد.

 

لینک عضویت در گروه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث

https://t.me/joinchat/AAAAAEGMJ6K_P2QUtK5SkA

 

«والحمدلله رب العالمین»


١٣:٢٩ - سه شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٢٢    /    ShowCount/f: not exist : ١١٩


nocommentforthisnews/f: not exist
yourcomment/f: not exist
نام :
ايميل : 
*نظرات :
captcha/f: not exist: