اخبار > دومین جلسه شورای صنفی دانشجویان مرکز برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه شورای صنفی دانشجویان مرکز برگزار شد

بنام خدا

دومین جلسه شورای صنفی دانشجویان مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث  24 بهمن ماه با حضور ریاست محترم مرکز حجت الاسلام  دکتر غلامعلی، آقای حسن زاده مدیرآموزش، آقای شهبازی مدیر پشتیبانی و پاسخگویی، آقای مداحی مدیر طرح، توسعه و فن آوری و آقای خرمشاد مدیر دفتر ریاست روابط عمومی مرکز و اعضاء شورای صنفی دانشجویان مرکز آقایان بهرامی، گلزاده، حامدفر و سرکار خانم‌ها جعفری ، سلیمانی، یزدانی  در قم به صورت حضوری و آنلاین برگزار گردید.

 در ابتدای جلسه دکتر غلامعلی، هدف از تشکیل شورای صنفی را رصد کردن نیازها و مشکلات مجموعه دانشگاهی در جهت ارتقا و بهبود خدمات آموزشی با همفکری و تعامل با نمایندگان دانشجویان  عنوان کردند.

و همچنین افزودند که اشکالات مطرح شده در جلسه نخست شورای صنفی به مدیران مربوطه ارجاع شده است.

بخشی ازموارد نیز به صورت دستورجلسه به جلسات بالادستی برده شد و مصوباتی دریافت شد که مصوبه تقلیل درس عربی یکی از این موارد است.

همچنین ریاست مرکز از  فعالیت شورای صنفی و  پاسخگویی‌ها و پیگیری‌های ایشان به ویژه در گروه تلگرامی صمیمانه سپاسگزاری کردند.

 

آقای بهرامی دبیر شورای صنفی ،  درخواست های دانشجویان را که در محیط مجازی  بیان نموده بودند را از مسولین حاضر در جلسه به صورت موضوعی و دسته بندی شده سوال نمودند و مدیران حاضر به عمده سوالات مطرح شده دانشجویان پاسخ دادند.

رئیس مرکز درباره آن دسته از اموری که در چارچوب قوانین و اختیارات مرکز باشد ، نظر مثبت اصلاح را دادند و در سایر امور، مرکز را تابع قوانین و ضوابط آیین نامه های آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری  دانستند.

آقای بهرامی انعکاس ، پیگیری  و راهنمایی درخواست های  دانشجویان  مرکز در محیط مجازی را از مهمترین وظایف اعضای شورای صنفی برشمردند.

در ادامه جلسه ، اعضای شورای صنفی حاضر درخواست های دانشجویان را با موضوعات: چرا سوالات برخی آزمون های استاندارد نیست ؟ چرا بعضی اساتید سوالات بسیار ریز و کنکوری میدهند؟ خواستار دانشجویان بر تستی بودن سوالات ، نحوه رسیدگی به اعتراضات  نمرات دانشجویان ؟ چرا در تطبیق واحد تأخیر پیش آمده و درخواست مجدد ریز نمرات از دانشجویان خواسته شده ؟ جرا سیستم پاسخگویی اس آر ام دیر پاسخ می دهد ؟ چه دروسی تطبیق واحد دارند ؟ هزینه دروسی که تطبیق واحد شده اند چه می شود؟ چرا برخی پاسخ گویی کارشناسان کلی  است؟ گاهی برخی پاسخگویی‌ها ی کارشناسان به دانشجویان نادرست و اشتباه بوده است ، چرا تغییر محیط سامانه مشاهده دروس بدون اطلاعیه و مقدمه انجام شده است و چگونگی معادل سازی دروس و  علت تاخیر در اطلاعیه آغازین برخی دروس  را مطرح نمودند.

در مدت زمان  این جلسه مسائل و مشکلات دانشجویان توسط رئیس و مدیران مرکز با عنایت و دقت پاسخ داده شد.

 

لینک عضویت در گروه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث

https://t.me/joinchat/AAAAAEGMJ6K_P2QUtK5SkA

 

«والحمدلله رب العالمین»


١٣:٢٩ - سه شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٢٢    /    تعداد نمایش : ٦٦١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: