اخبار > دوره‌های آموزشی آزاد، همراه شما در روزهای قرنطینه

 


  چاپ        ارسال به دوست

دوره‌های آموزشی آزاد، همراه شما در روزهای قرنطینه

 

 

 

«بسمه تعالی»

 

در روزهای سخت و اتفاقات تلخ سالی که گذشت، چشمِ دل را به ارادۀ خداوند دوختیم و سوار بر امواج آرام توکل، تقدیر خود را به دادار هستی سپردیم. اکنون که برگ زرد دیگری از حیاتمان، فرو می‌افتد و جای خود را به شکوفه‌های با طراوت بهاری سالِ نو می‌دهد؛ باز، مؤمنانه سر بر آستانِ خالق هستی می‌گذاریم و از او که قادر مطلق است، می‌خواهیم سالِ پیشِ‌رو را سالِ خوبی‌ها، آرامش، صلح، مهربانی، برکت و سلامت جان و تن قرار دهد، به برکت ظهور مولایمان، یوسف دل‌هایمان، حضرت بقیة الله الاعظم (عجل الله تعالی) ...

.

اکنون که کشور عزیز ما، تجربه‌ای سخت را پشت سر می‌گذارد و همۀ ما کمابیش، با مصائب ناشی از این تجربه مواجه هستیم؛ مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث، به عنوان عضو کوچکی از آموزش عالی کشور، از شما دانشجویان فرهیخته و خانواده‌های محترمتان، دعوت می‌کند که همراه مسئولین و خدمتگزاران کشور شویم تا با همبستگی ملی، سایۀ منحوس بیماری و بلا را از سر کشور و هموطنان عزیزمان دور کنیم.

امید است که با عمل به توصیه‌های بهداشتی و اجتماعی اعلام شده، در این ایام، در کانون امنِ خانه بمانید تا همگی، سهمِ خود را به عنوان یک شهروندِ مسئول، در جهت ریشه‌کن شدن بیماری ادا کرده باشیم.

و باز به عنوان نمایندۀ جامعۀ علمی، شما را دعوت می‌کنیم به مطالعه و بهره‌گیری از فرصت پیش آمده برای یادگیری و ارتقای سطح علمی خود؛ که به توصیۀ اهل بیت (علیهم السلام)، بهترین راه گذراندن اوقات فراغت، عبادت و مطالعه (که خود از بهترین عبادات است)، می‌باشد.

مرکز آموزش الکترونیکی، در همین راستا و برای کمک به فراهم شدن محتوای مطالعاتی شما دانشجویان محترم، لازم می‌داند که بار دیگر، سامانۀ عرضۀ محصولات الکترونیکی دینی (رایادین) را که به برگزاری و ارائۀ دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت می‌پردازد، معرفی نماید تا با بهره‌گیری از محتواهای تولید شده در این مرکز، فرصت یادگیری موضوعات آموزشی مختلفی از قبیل عقاید اسلامی، شرح ادعیه و زیارات، سبک زندگی اسلامی و آسیب‌شناسی خانواده و تریبت فرزندان، بهداشت و سلامت و ... را برای شما عزیزان فراهم آورد.

ارائۀ محتوای آموزشی و برگزاری آزمون این دوره‌ها به صورت الکترونیکی و بر بستر اینترنت می‌باشد و در صورت موفقیت شرکت‌کنندگان در آزمون آنلاین هر دوره، گواهینامۀ پایان دوره به میزان ساعت آموزشی گذرانده شده نیز، برای ایشان صادر خواهد شد.  

در صورت تمایل به شرکت در این دوره‌ها، جهت ثبت نام به سامانۀ رایادین به نشانی Rayadin.qhu.ac.ir مراجعه نمایید.

راهنمای ثبت نام در سامانۀ رایادین

 

مرکز آموزش الکترونیکی

دانشگاه قرآن و حدیث

 


١٣:٣٨ - چهارشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٨    /    عدد : ٢٠٤٣    /    تعداد نمایش : ٤٨٤٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: