اخبار > فراخوان تکمیل اطلاعات کاربران قوه قضائیه جهت صدور گواهینامه

 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان تکمیل اطلاعات کاربران قوه قضائیه جهت صدور گواهینامه

«بسمه تعالی»

 

همکاران محترم قوه قضائیه و سازمان‌های وابسته

با سلام و تحیّت؛

ضمن سپاس از مشارکت شما عزیزان در دورۀ ضمن خدمت اخلاق حرفه‌ای در قضا و مدیریت رفتار سازمانی و با عرض پوزش در تأخیر پیش آمده در زمان صدور گواهینامۀ پایان این دوره، به اطلاع می‌رساند جهت صدور گواهینامۀ قبول‌شدگان در آزمون‌های این دوره، نیازمند برخی از اطلاعات فردی شرکت‌کنندگان هستیم که متأسفانه در زمان ثبت نام، توسط شما عزیزان ثبت نشده است. لذا خواهشمندیم مطابق با تصاویر، به میزکار خود مراجعه نموده و اطلاعات شناسایی خود را تکمیل نمایید.

-        ابتدا به میزکارِ خود در سامانۀ آموزش الکترونیکی به نشانی Lms.qhu.ac.ir مراجعه نموده و از بخش مشخصات فردی (تصویر شماره ۱) اقدام به ویرایش مشخصات فردی خود نمایید. (تصویر شماره ۲)

 

(تصویر شماره ۱)

 

(تصویر شماره ۲)

 

-        پس از ورود به بخش ویرایش مشخصات فردی، ابتدائاً چنانچه نام و نام خانوادگی خود را بصورت لاتین درج نمودید، آن را به زبان فارسی و بطور کامل اصلاح نمایید. سپس به پایین صفحه منتقل شده و روی عبارتِ «اطلاعات تکمیلی (جهت صدور گواهی ـ ویژۀ دوره‌های آزاد)» کلیک کنید. (تصویر شماره 3)

(تصویر شماره 3)

 

 

-        در این صفحه کلیه اطلاعات خواسته شده به ویژه کد ملی، شماره تلفن همراه و ثابت، استان و بخش محل خدمت خود را، وارد نموده سپس کلید بروزرسانی مشخصات فردی را انتخاب نمایید.

هر گاه اطلاعات فردی شما بروزرسانی شده و به دست مسئولین آموزش‌های آزاد مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث رسید، مراحل صدور گواهینامۀ پایان دورۀ شما به جریان خواهد افتاد. پس از صدور گواهینامه‌ها از جانب دانشگاه قرآن و حدیث، به سازمان مرکزی قوۀ قضائیه ارائه شده و این سازمان، گواهینامه‌ها را به مراکز استان‌ها ارسال می‌نماید تا در اختیار همکاران محترم قرار داده شود.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می‌توانید با شماره 02151290 داخلی 51 تماس گرفته و سؤالات و ابهامات خود را با پشتیبان آموزش‌های آزاد مرکز آموزش الکترونیکی مطرح نمایید.

 

سپاس از همکاری شما

معاونت فرهنگی سازمان قوه قضائیه


١٤:٢٦ - شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٩٦    /    تعداد نمایش : ١٢٥٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: