اخبار > پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی بدون کنکور ( تکمیل ظرفیت)

 


  چاپ        ارسال به دوست

زمان ثبت نام: ١٤ مهر تا 29 آبان از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه قرآن و حدیث

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی بدون کنکور ( تکمیل ظرفیت)

باسمه تعالی
فراخوان تکمیل ظرفیت دانشجوی رسمی در مقطع کارشناسی
بدون آزمون (سوابق تحصیلی) / نیمسال اول سال تحصیلی 98 ـ 97

تمامی علاقه مندان اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 97 ثبت نام نموده یا ننموده اند، (بدون محدودیت در گروه آزمایشی) در مرحلۀ تکمیل ظرفیت سال 97 می توانند در صورت دارابودن شرایط، طبق بازۀ زمانی مشخص شده در یکی از رشته های دانشگاه قرآن و حدیث ثبت نام و به عنوان دانشجوی رسمیِ مقطع کارشناسی در رشتۀ مورد علاقۀ خود ادامه تحصیل دهند.

جدول رشته ها، کدرشته محل ها و ظرفیت پذیرش دانشگاه در مرحلۀ تکمیل ظرفیت سال 1397

امتیازات و تسهیلات تحصیل در دانشگاه قرآن و حدیث

1. قرارداشتن دانشگاه قرآن وحدیث در ردیف سطح یک دانشگاه های غیرانتفاعی به لحاظ جایگاه علمی و آموزشی مطابق با سطح بندی انجام-شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛
2. امکان برخورداری از خوابگاه خودگردان برای دانشجویان دوره های حضوری؛ (برای خواهران و برادران)
3. امکان پرداخت اقساطی شهریۀ تحصیلی؛ [مبلغ اولیۀ شهریۀ ورود به دانشگاه: 2.500.000 ریال خواهد بود.]
4. امکان شرکت در آزمون های کانون وکلا پس از دریافت دانشنامۀ مقطع لیسانس رشتۀ فقه وحقوق اسلامی؛
5. برخورداری از کتابخانۀ تخصصی و مجموعۀ ورزشی (استخر، سالن بدنسازی و ...) و دیگر امکانات رفاهی.

الف) نحوۀ ثبت نام
ثبت نام صرفاً از طریق ورود به سامانۀ ثبت نام مندرج در سایت دانشگاه انجام می گردد.
(لینک سامانه ثبت نام، انتهای صفحۀ همین اطلاعیه)

ب) شرایط ثبت نام
1. کلیۀ متقاضیان می بایست حداگثر تا تاریخ 31/06/97 دارای مدرک دیپلم نظام قـدیم (چهارساله) یا پیش دانشـگاهی و یا کاردانی (فوق دیپلم دانشگاهی) باشند.
2. هر داوطلب صرفاً می تواند متقاضی یک گروه آزمایشی و یک کدرشته محل باشد و در صورت ثبت نام در دو دانشگاه یا دو کدرشته محل، پذیرش نامبرده در هردو رشته یا هر دو دانشگاه لغو خواهد شد.
3. پرداخت هزینۀ ثبت نام به مبلغ220.000 ریال (دویست و بیست هزار ریال) به حساب 0328491624007 یا شماره کارت 6037997159209619 به نام کبری قصری منش نزد بانک ملی.
تذکر خیلی مهم: به دلیل محدودیت ظرفیت در برخی رشته ها، ثبت اطلاعات متقاضیان در سایت سازمان سنجش توسط دانشگاه، بر اساس تاریخ ثبت نام کامل و بدون نقص اطلاعات و مدارک داوطلبان در سایت دانشگاه صورت می گیرد و در صورت تکمیل ظرفیت وجوه پرداخت شده عودت داده خواهد شد.

ج) مدارک الزامی برای ثبت نام (به درخواست های دارای نقص اطلاعات و مدرک و یا فاقد کیفیت مدارک ارسال شده ترتیب اثر داده نمی شود.)
1. اسکن عکس جدید 4*3 (حجم فایل ارسالی می بایست کمتر از 100kb و با فرمت های jpg یا png یا bmp باشد.)
2. اسکن تصویر کارت ملی (حجم فایل ارسالی می بایست کمتر از 100kb و با فرمت های jpg یا png یا bmp باشد.)
3. اسکن تصویر فیش واریزی (حجم فایل ارسالی می بایست کمتر از 100kb و با فرمت های jpg یا png یا bmp باشد.)

شمارۀ تماس: 02537176252 - 09029156586

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با تكميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال 1397 در مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي(1397/07/09)

با توجه به درخواست مؤسسات آموزش عالي غيردولتي- غيرانتفاعي مبني بر عدم تكميل ظرفيت پذيرش رشته‌هاي تحصيلي پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال 1397 بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات ذي ربط (اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1397 ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند) مي‌رساند داوطلبان به منظور اطلاع از رشته‌هاي تحصيلي و مؤسسات پذيرنده دانشجو در اين مرحله مي‌توانند به لينك جستجوي عنوان مؤسسه و كدرشته مندرج در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان و هم چنين به پايگاه اطلاع‌رساني مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي مراجعه نموده و ضمن مشخص‌نمودن رشته و مؤسسه مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارك ذيل و با توجه به موارد مربوط از تاريخ 10/07/97 لغايت 30/10/97 به مؤسسه آموزش عالي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمايند.
1.كليه متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 31/06/97 داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم (دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني (فوق ديپلم) بوده باشند.
تبصره: در صورت امكان تشكيل كلاس براي نيمسال دوم سال تحصيلي جاري از سوي مؤسسه مورد تقاضا، آن دسته از داوطلباني كه حداكثر تا تاريخ 30/11/97 موفق به اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي و یا كارداني گردند، مي‌توانند در رشته و يا رشته‌هاي تحصيلي مربوط متقاضي شوند.
2. كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌نام از طريق مؤسسه مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 220.000 (دويست و بيست هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان اقدام نمايند.
3. هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شود. بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي از بانك اطلاعات پذيرفته‌شدگان يكي از موسسات بر اساس ضوابط اين سازمان حذف خواهد شد و هيچ گونه اعتراضي در اين خصوص پذيرفته نخواهد شد.
4. داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طريق مؤسسات در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را به عمل آورند. بديهي است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان قابل تغيير و يا تعويض نيست.
5. كليه متقاضيان «مرد» مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.
6. پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شدۀ مشروط (در موسسه يا مركز و يا واحد آموزشي كه به آن مراجعه داشته‌اند) تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي اين سازمان به صورت مشروط خواهد بود.
7. آن دسته از داوطلباني كه قبلاً در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون سراسري سال 1397 (مرحله شهريور ماه) قرارگرفته‌اند، چنانچه در اين مرحله متقاضي ثبت‌نام و ادامه تحصيل باشند و در يكي از مؤسسات ثبت‌نام نمايند، قبولي قبلي آنها در شهريورماه لغو خواهد شد.
مدارك مورد نياز:
1. اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم چهارساله نظام قديم با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.
2. اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم نظام جديد با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش و پرورش.
3. اصل و يا گواهي مدرك پيش‌دانشگاهي با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.
4.گواهي اخذ مدرك كارداني براي آن دسته از دارندگان مدرك ديپلم نظام جديد كه فاقد مدرك پيش‌دانشگاهي مي‌باشند.
5. اصل شناسنامه و 2 برگ كپي از صفحات آن.
6. اصل كارت ملي و 2 برگ كپي از آن.
7.شش قطعه عكس 4×3 تهيه شده در سال جاري.
8. مدرك نظام وظيفه براي برادران مشمول.
9.اصل فیش واریزی 220.000 ریالی.
كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست به همراه تصوير ديپلم نظام قديم و يا گواهي پيش‌دانشگاهي خود، به «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائيديه‌ تحصيلي (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصيل خود را درخواست نمايند و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.كليه پذيرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مؤسسه آموزش‌عالي محل تحصيل خود را در فرم «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» اعلام نمايند..
ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخ گويي اينترنتي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان به نشاني: www.sanjesh.org  يا با شماره‌ تلفن گوياي‌: 42163 (كد 021) در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند.

لینک ورود به سامانۀ ثبت نام

 


١٤:٠٥ - چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٤٨٢    /    تعداد نمایش : ٤٥٦٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: