اخبار > اضافه شدن 2 رشته جدید مجازی در دانشگاه قرآن و حدیث

 


  چاپ        ارسال به دوست

اضافه شدن 2 رشته جدید مجازی در دانشگاه قرآن و حدیث

مجوز اجرای مجازی2 رشته جدیدکارشناسی ارشد از سوی دفتر گسترش وزارت علوم  تحقیقات و فناوری برای مهر ماه سال 1396 در دانشگاه قرآن و حدیث صادر شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث پیرو مجوز صادره از سوی دفتر گسترش وزارت علوم تحقیقات و فناوری، برای مهرماه سال 96 پذیرش دانشجو به شیوه مجازی در دانشگاه قرآن و حدیث  در دو رشته جدید فقه و حقوق اسلامی و علوم قرآن در مقطع کارشناسی ارشد انجام می شود.

بنا براین گزارش،  پیرو اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته مجاز شدگان کنکور کارشناسی ارشد در کدرشته  امتحانی 1111 مجموعه الهیات و معارف اسلامی علوم قرآنی و  کد رشته 1112 مجموعه الهیات و معارف اسلامی فقه و حقوق در صورت تمایل و علاقه میتوانند کد رشته محل های مجازی این دانشگاه را انتخاب نمایند.

کدهای محل تحصیل به شیوه مجازی در دانشگاه قرآن و حدیث عبارتند از:

12330 تفسیر اثری، 12331 نهج البلاغه ، 12332 کلام و عقاید اسلامی ، 12196 علوم قرآن و حدیث ، 25658 علوم قرآن و 25657 فقه و مبانی حقوق اسلامی.پیرو اعلام سازمان سنجش آموزش کشور سامانه انتخاب رشته کارشناسی ارشد تا روز پنج شنبه 25 خردادماه درسایت سازمان سنجش فعال  می‌باشد.

 مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث به عنوان اولین مرکز آموزش الکترونیکی در زمینه آموزش علوم و معارف قرآنی و اسلامی در جهان اسلام تاکنون توانسته است هزاران نفر از علاقه‌مندان را از خدمات آموزشی الکترونیکی خود بهره‌مند سازد. علاقه‌مندان در صورت هرگونه سوال می‌توانند در ساعات اداری از طریق شماره 02151290 با کارشناسان پاسخگویی مرکز تماس حاصل فرمایند.

 


١٢:٥٥ - دوشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٢    /    تعداد نمایش : ٣١٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: