اخبار > جایگزینی درس متن پژوهی به جای درس سمینار مصوب شد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

بر اساس مصوبه شورای آموزشی و پژوهشی دانشگاه ،درس متن پژوهی برای دانشجویان ورودی مهرماه 97 به بعد جایگزین درس سمینار خواهد شد.

جایگزینی درس متن پژوهی به جای درس سمینار مصوب شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث ، با توجه به مصوبه اخیر شورای آموزشی و پژوهشی دانشگاه و در راستای اجرای آئین‌‌نامه‌های آموزشی مقطع کارشناسی ارشد و نیز همسان‌سازی برنامه‌های پژوهشی مصوب در دانشگاه قرآن و حدیث از ورودی‌های مهرماه 1397 به بعد  به جای درس سمینار، درس متن‌پژوهی ارائه خواهد شد.

ناصر حیدرزاده مدیر آموزش مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث با اعلام این خبر گفت: درس متن‌پژوهی شامل دو درس «متن‌پژوهی (۱‌)» و «متن ‌پژوهی (۲)» جمعاً به میزان چهار واحد (هر درس دو واحد) است که در آخرین ترم تحصیلی دانشجو به جای درس سمینار ارائه می‌شود و برای أخذ دروس «متن‌پژوهی» لازم است دانشجو تمام واحد‌های درسی خود را گذرانده باشد.

حیدرزاده از مزیت‌های این مصوبه را حذف حضور دانشجویان برای ارائه سمینار در مراکز قم و تهران، افزایش نیافتن سنوات تحصیلی دانشجویان به دلیل طولانی‌شدن درس سمینار و نیز لحاظ شدن شهریۀ دروس تخصصی برای درس متن‌پژوهی به جای لحاظ شدن شهریۀ پایان‌نامه و سمینار عنوان کرد.

مدیر آموزش مرکز در خصوص آخرین ترم ارائه سمینار افزود: درس سمینار برای آخرین بار در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 98-97 (نیم‌سال 972) ارائه خواهد شد. از این رو تمام دانشجویانی که شرایط أخذ درس سمینار را دارند، صرفاً در نیم‌سال 972 می‌توانند این درس را انتخاب کنند.

گفتنی است در نظر است جلسه‌ای به صورت انلاین از طریق محیط ادوبی کانکت با حضور مدیر امور آموزشی دانشگاه جناب آقای علوی‌نژاد و مدیر آموزش مرکز جناب آقای دکتر حیدرزاده روز یکشنبه مورخ 97/10/16 ساعت ۱۴ تا ۱۵ برگزار شود در این راستا دانشجویان محترم می‌توانند سؤالات و ابهامات خود دربارۀ درس متن‌پژوهی و سمینار را حداکثر تا روز جمعه مورخ 97/10/14  در  از طریق فرم زیر ثبت کنند تا در جلسۀ مذکور به آنها پاسخ داده شود.


فرم ثبت سؤالات و ابهامات پیرامون درس متن‌پژوهی

لینک ورود به جلسه - یکشنبه مورخ 16 دی‌ماه - ساعت 14


 

 


١٤:٢٠ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٩٠    /    تعداد نمایش : ٣٩٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: