اخبار > اطلاعیه برگزاری آزمونهای پایان نیم‌سال اول تحصیلی 98-97 (ترم 971)

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه برگزاری آزمونهای پایان نیم‌سال اول تحصیلی 98-97 (ترم 971)

دانشجویان گرامی؛

احتراماً ضمن آرزوی موفقیت، به اطلاع می‌رساند، نظر به نزدیک شدن ایام برگزاری آزمونهای پایان‌ترم نیم‌سال اول تحصیلی 98-97 (ترم 971) ، توجه شما را به نکات ذیل جلب می‌کنیم:

· جهت مشاهده آدرس حوزه‌های آزمونی اینجا را کلیک کنید.

· با توجه به امکان تغییر آدرس حوزه های آزمون در هر ترم ، جهت شرکت در آزمونها حتما به آدرس درج شده در لینک فوق مراجعه نمائید. مسئولیت مراجعه به آدرس قبلی و نرسیدن به آزمون بر عهده دانشجو بوده و مرکز در خصوص این اشتباه مساعدتی لحاظ نخواهد کرد.

· آزمونهای قم در دانشگاه قرآن و حدیث (قم)، ساختمان دانشگاه، طبقه اول، اتاق 231 و آزمونهای تهران در دانشگاه قرآن و حدیث (شهرری)، جنب حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، انتهای دانشگاه، سالن آزمون مجازی برگزار می‌شود.

· به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت دانشجویی جهت برگزاری آزمون الزامی است. (از ورود دانشجویان فاقد کارت ورود به جلسه جلوگیری به عمل خواهد آمد (دانشجویان مهمان نیز دقت داشته باشند حتماً با کارت ورود به جلسه (قابل چاپ با ورود با شماره دانشجویی مرکز در سامانه آموزشی ناد) به حوزه‌های آزمون مراجعه کنند) جهت مشاهده راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه اینجا را کلیک کنید - علاوه بر کارت ورود به جلسه همراه داشتن کارت دانشجویی یا کارت ملی الزامی است.)

· لازم است نیم ساعت قبل از شروع، در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشید.(از ورود دانشجویانی که به هر علت با تاخیر در جلسۀ آزمون حاضر شوند جلوگیری به عمل خواهد آمد)

· پاسخ‌نامه‌ آزمونها یک الی سه روز پس از برگزاری آن از طریق سایت مرکز، ذیل منوی آزمون و نمایندگیها، بخش آزمون اعلام خواهد شد.

· برای تکمیل پاسخ‌نامۀ تستی، فقط از مداد مشکی نرم استفاده نمایید. (دانشجویان گرامی، گزینه‌های مربوط به سوالات تستی را با مداد مشکی کاملا پر رنگ نمایید. چنانچه علامت گذاری پاسخ‌نامه‌های شما با مداد کم رنگ و یا با خودکار باشد ممکن است گزینه‌های شما قرائت نشود و از این بابت مسؤلیتی متوجه دانشگاه نخواهد بود)

· آزمونهای تستی نمره منفی ندارد.

· از آوردن وسایل اضافی (مانند : تلفن همراه، تبلت و جزوات درسی و ...) جداً خودداری نمایید. (به همراه داشتن تلفن همراه و تبلت حتی به صورت خاموش به منزلۀ تخلف در آزمون محسوب خواهد شد)

· از دانشجویان خارج از کشور درخواست می شود به منظور اطلاع از زمان آزمونها و نحوۀ برگزاری آنها و ... علاوه بر مشاهده پیامهای دریافتی در سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM ، با کارشناس نمایندگیها ارتباط برقرار نمایند.

· با توجه به درج مشخصات فردی دانشجویان روی سربرگ پاسخنامه‌ها و ارسال آن طبق حوزه‌های آزمون انتخابی دانشجویان به نمایندگیهای مرکز، هرگونه تغییر و یا جابه‌جایی در حوزه‌های انتخابی تنها در موارد محدود اضطراری و در صورت تائید درخواست ارسال شده از طریق سامانه جامع ارتباط با دانشجویان SRM میسر خواهد بود که جهت اطلاع از نتیجه لازم است دانشجو پس از ارسال درخواست با کارشناس نمایندگیها ارتباط برقرار کند.

· به علت حساسیت دستگاه قرائت گر در تصحیح پاسخ‌نامه‌های تستی، از تا کردن و مخدوش کردن پاسخ‌نامه تستی جداً خودداری نمایید.

· دستگاه قرائت گر پاسخنامه های فاقد کد دانشجویی و یا کد آزمون را تصحیح نخواهد کرد. (کد آزمون بالای برگه سوالات قید شده است)

· از به همراه آوردن افراد میهمان و یا فرزندان در جلسه آزمون جداً خودداری کنید.(بدیهی است از ورود این عزیزان به محل برگزاری امتحان جلوگیری به عمل خواهد آمد)

· چنانچه به هر علت و با تشخیص مسئولین برگزاری آزمون از پاسخ‌نامه‌های خام استفاده کردید، حتما در بخش مربوطه در سربرگ پاسخنامه حتماًشماره دانشجویی و کد آزمون خود را علامت بزنید تا توسط دستگاه علامت‌خوان تصحیح گردد. دقت نمایید در صورتی که شماره دانشجویی شما 8 رقمی می‌باشد دو صفر به ابتدای شماره دانشجویی خود اضافه کنید به طور مثال چنانچه شماره دانشجویی شما ( 84307525 ) می‌باشد، شمارۀ ( 0084307525) را در برگۀ پاسخ‌نامه وارد نمایید و اگر شماره دانشجویی شما 6 رقمی می‌باشد چهار صفر به ابتدای شمارۀ دانشجویی خود اضافه نمایید.

- برنامه زمان بندی آزمونها :

 

 

  • همواره زمان نهایی و ملاک برگزاری آزمونها ، تاریخ و ساعت درج شده مقابل هر درس در کارت ورود به جلسه آزمون می‌باشد.
  • جداول زمانبندی آزمونها بصورت ثابت در سایت مرکز، ذیل منوی آزمون و نمایندگیها قابل مشاهده می‌باشد.

 

- ساعات پاسخگویی در ایام برگزاری آزمونهای پایان ترم :

· با توجه به برگزاری آزمونهای پایان ترم توسط کارشناسان آزمون و نمایندگیها، پاسخگویی تلفنی محدود به موارد اضطراری آزمونها و از ساعت 11 لغایت 12  خواهد بود.

با آرزوی موفقیت
مدیریت آزمون و نمایندگیها

 


١٣:٣٢ - چهارشنبه ٥ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٢٣


کاربر مهمان
1397/10/08 7:29
0
0
سلام، درکارت آزمون بنده، درستون محل امتحان، محلی درج نشده است، من ساکن قم هستم، لطفا رسیدگی بفرمایید.

با سلام. در کارت ورود به جلسه آزمون، حوزه آزمون دانشجو درج نمی‌شود. برای مشاهده حوزه آزمون خود به منوی حساب کاربری دانشجو در سامانه ارتباط با دانشجویان SRM مراجعه نمائید. موفق باشید.


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: